Ogłoszenia parafialne na I niedzielę Adwentu

1. Dziś I Niedziela Adwentu, rozpoczynamy nasze rekolekcje Adwentowe.

PLAN REKOLEKCJI:

28 i 29.11.2022 PONIEDZIAŁEK i WTOREK

17:00 – TURÓW

18:00 – OBISZÓW

19:00 – KWIELICE

We wtorek pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

2. W niedziele na tacę, która jest przeznaczona na nasze Seminarium Duchowne zebraliśmy 863 zł. Natomiast z kiermaszu książek 1000 zł., które przeznaczymy ks. Leopoldowi na jego rehabilitację.

3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Zapraszamy na Roraty tygodniu tylko w czwartek o godz. 1700 w sposób szczególny zapraszamy dzieci z lampionami. Na Roraty dzieci mogą przynosić serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

5. W piątek spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po Mszy św.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. i modlitwę w int. powołań i za powołanych. W piątek odwiedzę chorych od godz. 930. Natomiast po południu od 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. W sobotę nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca: rozpoczniemy Adoracją i modlitwą różańcową o godz. 1600 a następnie Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych.

7. W przyszła niedzielę spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych po Mszy św. o godz. 12.30. Przed Mszami w Turowie, Obiszowie i 12.30 wypominki, które były złożone na dzień 2 listopada.

8. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła paniom Weronice i Beacie Malskim i panu Ryszardowi Kupiec.

9. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

10. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

11. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia oraz mocy, radości i pokoju w Duchu Św.