Ogłoszenia parafialne na II niedzielę zwykłą 15 stycznia 2023 r.

1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła. Zapraszam wszystkich na Koncert Orkiestry Dętej OSP Kwielice po Mszy św. o godzinie 12.30 w trakcie, którego będziemy zbierać pieniądze na leczenie Izabeli Bagrowskiej. Również po każdej Mszy św. będzie możliwość złożenia na ten cel ofiary do puszek. Z góry składam wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

2. Msze św. w czasie Kolędy w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 15.30 w sobotę o 17.00. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o godz. 16.00 w sobotę o godz. 10.00. W ten piątek kolędy nie będzieWszystkie rodziny, które miały być odwiedzone w piątek odwiedzę w sobotę.

3. Organy już są w Kościele. Składam serdeczne podziękowanie strażakom za pomoc w wniesieniu ich na chór.

4. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę na kwiaty paniom Mirosławie Frątczak i Lucynie Wasiak.

5. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek