Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę Wielkiego Postu

1.Dzisiaj IV Niedziela Wielkie Postu. 

2. Gorzkie Żale w naszej parafii będą odprawiane bezpośrednio po Mszy św. o 1230. Zachęcam do uczestnictwa. Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.

3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu tj. 17 marca. Msze św. w niedziele według porządku niedzielnego. W poniedziałek i we wtorek Msza Św. o godz.1630 w Turowie, o 1745 w Obiszowie i o 1900 w Kwielicach. Spowiedź święta będzie wyjątkowo w poniedziałek, pół godziny przed Mszą Św.

4. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca. Nasza taca specjalna na potrzeby parafii.

5. W zakrystii można nabyć świece Wielkanocne na stół Wielkanocny, rozprowadzane przez Caritas w cenie 20 zł.

6. Zachęcam do zamawiania Mszy Św. w ciągu tygodnia. Msza Św. w poniedziałek i we wtorek o godz. 700 pozostałe dni o godz. 1700.

7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty państwu Bałajewicz i Wilczek.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia. 

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz