Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę zwykłą

1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła. Pamiętamy w modlitwie o chorych na trąd.

2. W środę święto Ofiarowania Pańskiego – dzień Osób Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Siostrach. Msze św. z poświęceniem gromnic w Obiszowie o 1600, w Kwielicach o 1700a w Turowie o 1800.

3. Dzieci Pierwszokomunijne zapraszam na poświecenie świec w środę 2. 02 na godz. 1700.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. i modlitwę w int. powołań i za powołanych. W piątek odwiedzę chorych od godz. 930 . Natomiast po południu od 1630adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. W sobotę nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca: rozpoczniemy Adoracją i modlitwą różańcową o godz. 1600 a następnie Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Zapraszamy na Rekolekcje on-line „Finanse po Bożemu”, które rozpoczynają się 21 marca. Wszystkie informacje i link do zapisów są dostępne na naszej stronie parafialnej.

6. Za tydzień Niedziela przed Światowym Dniem Chorego zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

7. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Dorocie Walochnik, Joannie Różańskiej, Magdalenie Ucinek.

8. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii. Wraz z Siostrami zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam mocy Ducha Świętego na każdy dzień. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz