Ogłoszenia parafialne na nadchodzący tydzień

1.Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła – Przemienienie Pańskie.

2. Przypominam, że trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwosci.

3. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w ciągu tygodnia o 1700

4. 13 sierpnia to jest w przyszłą niedzielę – taca przeznaczona na KUL i Uczelnie Katolickie w naszej diecezji.

5. Również w przyszła niedzielę o godz. 1900 jak zawsze czuwanie Fatimskie w Grodowcu. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału.

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ułożenie kwiatów paniom Taraszkiewicz Zuzannie i Papierni Annie i Jadwidze.

8. Pragnę przypomnieć wszystkim udającym się na letni wypoczynek o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek – proboszcz