Ogłoszenia parafialne na niedzielę 04.10.2020 r.

         

  1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła. Podczas zbiórki do puszek na Migrantów i Uchodźców, zebraliśmy 276,75 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień będziemy przeżywać dzień Papieski.

 

  1. Za tydzień w niedzielę odbędzie się spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do sakramentu Pierwszej Komunii na Mszy św. o 1230. Przypominam o obowiązku dostarczenia metryki chrztu dzieci, które były chrzczone poza naszą parafią.

 

  1. W przyszłą niedzielą obchodzić będziemy Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po wszystkich Mszach św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek.

 

  1. Młodzież klas I szkoły średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek na godz. 1700.

 

  1. Trwamy w miesiącu modlitwy różańcowej. Zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 1630. W sposób szczególny zapraszam Dzieci na modlitwę różańcową we wtorek i w czwartek.

 

  1. Pragnę poinformować, iż od jutra rusza strona internetowa naszej parafii pod adresem parafiakwielice.pl

 

  1. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom: CYFRA Elżbieta, Dariusz oraz CIOSEK Łukasz, Aleksander, Anna.

 

  1. Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy przekazali dary materialne na utrzymanie parafii. Wraz z Siostrami pozdrawiamy Was serdecznie jednocześnie zapewniamy o codziennej modlitwie.

 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz