Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11.10.2020 roku 1. Dzisiaj XXVIII Niedziela Zwykła. Również dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 1. Dzisiaj odbędzie się spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do sakramentu Pierwszej Komunii na Mszy św. o 1230. Przypominam o obowiązku dostarczenia metryki chrztu dzieci, które były chrzczone poza naszą parafią.
 1. We wtorek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku czuwanie Fatimskie do Grodowca na godz. 1900.
 1. W środę 14 października Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracownikach oświaty a szczególnie nauczycielach, wychowawcach i katechetach. Zapraszam na Mszę św. w tej intencji.
 1. W czwartek 15 października Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu zapraszamy do modlitwy za rodziców przeżywających utratę swojego dziecka.
 1. W najbliższy piątek przypada 16 października wspomnienie św. Jadwigi śląskiej święto patronalne Sióstr Jadwiżanek. Jako wyraz naszej wdzięczności zapraszam do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. w intencji Zgromadzenia oraz Sióstr posługujących w naszej parafii.
 1. Za tydzień rozpoczynamy tydzień misyjny w kościele. W związku z tym w imieniu koła misyjnego Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci działającego przy naszej parafii zapraszam na kiermasz misyjny, z którego dochód będzie przeznaczony na ten cel. Jednocześnie będzie można podziwiać wystawę pamiątek misyjnych. Taca w tym dniu przeznaczona jest na dzieło misyjne Kościoła.
 1. Młodzież klas I szkoły średniej przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 1700.
 1. Trwamy w miesiącu modlitwy różańcowej. Zachęcam do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 1630.W środę prowadzi modlitwę wspólnota z Obiszowa, a w piątek wspólnota z Turowa. W sposób szczególny zapraszam DZIECI na modlitwę różańcową we wtorek i w czwartek.
 1. Przypominam, że od wczoraj znaleźliśmy się w strefie żółtej oraz o obowiązku noszenia maseczek nie tylko w Kościele, ale również w przestrzeni publicznej.
 1. Zbliża się szczególny czas modlitw za zmarłych. Kartki z wypominkami można zabrać z bocznego ołtarza św. Anny.
 1. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty rodzinom: Pani Barbarze Kamińskiej i Elżbiecie i Markowi Rutkowskim
 1. Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy przekazali dary materialne na utrzymanie parafii. Wraz z Siostrami pozdrawiamy Was serdecznie jednocześnie zapewniamy o codziennej modlitwie.

 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz

Podziel się: