1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła.

2. Dzieci Pierwszokomunijne zapraszam na spotkanie dzisiaj: Msza św. o godz. 1230 i po niej spotkanie w salce na parafii. Odbiór zamówionych strojów komunijnych w przyszłą niedzielę (20.02) w kościele w Grębocicach o godz. 1330.

3. Składam serdeczne podziękowanie panom: Ireneuszowi i Miłoszowi Frątczakom, Markowi Giwerskiemu, Stanisławowi, Krzysztofowi i Markowi Fijałkowskim, Krzysztofowi Kamińskiemu oraz Edwardowi Kamińskiemu za ogrom prac przeprowadzonych przy usuwaniu krzewów i drzew przygotowując teren pod remont ogrodzenia naszego kościoła.

4. W przyszłą sobotę na godz. 1000 zapraszam do uporządkowania terenu wokół kościoła z grabkami, szpadlami i taczkami. Trzeba jeszcze usunąć juki i krzewy, które przylegają do muru lub są w bezpośredniej jego bliskości. Mile też będzie widziana młodzież przygotowująca się do bierzmowania wraz z rodzicami.

5. Również bardzo proszę o kontakt osoby, które mają pod opieką groby będące w bezpośredniej bliskości muru.

6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1230

7. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.

8. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii. Wraz z Siostrami zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam mocy Ducha Świętego na każdy dzień. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz