1. Dzisiaj VII Niedziela Zwykła.

2. Dzieci Pierwszokomunijne mogą dzisiaj odebrać zamówione stroje komunijne w Kościele, w Grębocicach o godz. 1330.

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania dzisiaj na Mszy św. o godz. 1230. Na stronie internetowej naszej Parafii w zakładce bierzmowani czekają zadania do realizacji. Zadanie należy nadesłać mailowo do niedzieli 18 marca.

4. Z 26 na 27 lutego br. (z soboty na niedzielę) w parafii św. Mikołaja w Głogowie rozpocznie się czuwanie w intencji pokoju i naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie 26.02 o godz.2100, następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa, o północy EUCHARYSTIA. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 300.

5. Zapraszamy na Rekolekcje on-line „Finanse po Bożemu”, które rozpoczynają się 21 marca. Wszystkie informacje i link do zapisów są dostępne na naszej stronie parafialnej.

6. Bardzo dziękuję za pomoc w porządkowaniu terenu wokół kościoła pani Lucynie Sieniawskiej, Robertowi Sieniawskiemu, panu Krzysztofowi i Wojtkowi Grzelakom oraz Wiktorowi Piętka. Serdeczne Bóg zapłać. 

7. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Urszuli, Jagodzie Piątkowskim oraz Marii Żelazińskiej.

8. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii. Wraz z Siostrami zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam mocy Ducha Świętego na każdy dzień. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz