Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21 sierpnia 2022 roku

1. Dziś XXI Niedziela Zwykła.

2. Na KUL i IFT w Zielonej Górze zebraliśmy 720 zł. Natomiast na pomoc ubogim parafiom 750 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

3. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości.

4. W piątek obchodzimy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Św. odprawione będą w następującym porządku: Kwielice godz. 1700Obiszów godz. 1800.

5. Ze względu na Gminne Dożynki, które odbędą się za tydzień w Grębocicach, Msza św. dziękczynna za moją posługę w parafii zostanie odprawiona w przyszłą sobotę o godz. 1700.

6. W każdy dzień tygodnia pragnę modlić się dziękując Panu Bogu za mieszkańców poszczególnych wiosek i tak:

Wtorek – Kurów Mały;

Środa Turów;

Czwartek – Ogorzelec;

Piątek o 1700 w int. Kwielic;

Piątek 1800(kościół Obiszów) w int. Obiszowa.

oraz w przyszłym tygodniu w środę 31.08 w int. Dużej Wólki.

7. Jak wspomniałem wyżej za tydzień w niedzielę w naszej Gminie będziemy przeżywać dziękczynienie za zbiory (Dożynki). Rozpoczęcie Mszą św. w kościele św. Marcina w Grębocicach, następnie przejście korowodem do parku i rozpoczęcie obchodów. Szczegóły są umieszczone na plakacie i na naszej stronie internetowej. W imieniu pana Romana Jabłońskiego – Wójta Gminy serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców naszej gminy i parafii

8. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty paniom:

9. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza.
Wraz z Siostrą Felicją życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski