Ogłoszenia parafialne na niedzielę 30 lipca 2023 roku

1.Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła. Składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary z okazji św. Krzysztofa, zebraliśmy 1054 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Zapraszam serdecznie wszystkich parafian we wtorek 1 sierpnia na Mszę św. o godz. 1700 na której zostanę oficjalnie ustanowiony proboszczem naszej parafii.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od godz. 930, a o godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. W sobotę Adoracja i Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1600.

4. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w ciągu tygodnia o 1700

5. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ułożenie kwiatów paniom Antczak Dorocie, Sadkowskiej Małgorzacie i Bańka Krystynie.

7. Pragnę przypomnieć wszystkim udającym się na letni wypoczynek o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek – proboszcz