Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 lipca 2023 roku

1.Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła.

2. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w poniedziałek o godz. 700 w pozostałe dni o 1700

3. Zapraszam serdecznie 13 lipca na czuwanie do sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei do Grodowca. Rozpoczyna się czuwanie o godz. 1900 i prowadzi je nasza parafia.

4. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła, zrobienie bukietów paniom Paulinie Różańskiej i Izabeli Barych.

6. Pragnę przypomnieć wszystkim udającym się na letni wypoczynek o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.