Ogłoszenia parafialne na niedzielę Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Uroczość Chrztu Pańskiego. W Uroczystość Trzech Króli na Dzieła Misyjne zebraliśmy 899 złotych. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Msze św. w czasie Kolędy w ciągu tygodnia będą odprawiane o godzinie 15.30 w sobotę o 17.00. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o godz. 16.00 w sobotę o godz. 10.00

3. Zakupiliśmy nowe organy do kościoła. Będą montowane w poniedziałek. Kosztowały 4.200 złotych. Na zakup zostały użyte pieniądze z opłatków. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim za pomoc w zakupie. 

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.30 odbędzie się Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej OSP Kwielice, w trakcie którego będziemy zbierać pieniądze na leczenie Izabeli Bagrowskiej. Również po każdej Mszy św. będziemy zbierać pieniądze do puszek na ten cel. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim za ofiary.

5. Spotkanie Koła Misyjnego dzieci w sobotę o godz. 10.00 na plebani. 

6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę na kwiaty paniom Urszuli Piątkowskiej i Marii Żelazińskiej.

7. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek