1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy.

2. Podczas zbiórki do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej zebraliśmy 250 zł.

3. Dzisiaj odbędzie się zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze. 

4. Zapraszamy serdecznie dzisiaj na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka organizowany przez rady sołeckie i parafialne oraz Caritas naszej parafii. Rozpocznie się on Mszą świętą o godz.1230, a następnie przemieścimy się na boisko.

5. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci MB Rokitniańskiej patronki naszej diecezji.

6. W dniu 16 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. Zwracam się z prośbą o przygotowanie ołtarzy w tych samych miejscach jak co roku oraz o przystrojenie domów w emblematy Eucharystyczne na trasie procesji. Z góry serdecznie dziękuję.

7. Msze św. w uroczystość Bożego Ciała: 900 – Obiszów, 1030 – Turów , o godz. 1200 Kwielice z uroczystą procesją.

8. W oktawie Bożego Ciała (17-23.06), na zakończenie każdej Mszy św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem (w niedzielę po Mszy św. o 1230). Zapraszam do udziału w procesjach wszystkich parafian oraz dzieci do sypania kwiatów.

9. Również w czwartek przypada rocznica święceń biskupich Bpa Diec. Tadeusza Lityńskiego, pamiętajmy o modlitwie w intencji ks. Bpa.

10. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Kup Pan szczoteczkę” oraz „Opatrunek na ratunek”.

11. W najbliższą sobotę 18.06 spotkanie Koła Misyjnego o godz. 1400.

12. Dziękuje Wolontariatowi Misyjnemu za uporządkowanie pozostałych rzeczy po ks. Leopoldzie i przygotowanie książek do rozprowadzenia za symboliczną ofiarę, która będzie przeznaczona na potrzeby rehabilitacji ks. Leopolda.

13. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty paniom: Helenie i Danucie Kolińskiej, a także Jolancie Dryja.

14. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

15. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz