Ogłoszenia parafialne na niedzielę Słowa Bożego – 23.01.2022 r.

1. Dzisiaj III Niedziela Zwykła – Niedziela Słowa Bożego.

2. Dzisiaj wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na coroczny koncert Zespołu ECHO oraz naszej Orkiestry Dętej OSP. Koncert rozpocznie się o godz. 1700

3. W ostatnią niedzielę stycznia obchodzony będzie 69. Światowy Dzień Trędowatych. Dzień jest okazją do przypomnienia o wciąż trwającym dramacie ludzi chorych trąd oraz o roli, jaką Kościół katolicki odegrał w ciągu wieków, niosąc pomoc ludziom dotkniętym tą straszną chorobą. 

4. Grupy męskie św. Józefa zapraszają mężczyzn na spotkanie kolędowe, które odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia br., w kościele Ojców Redemptorystów pw. św. Klemensa w Głogowie (ul. Sikorskiego 23).

5. Za tydzień w 3 niedzielę zwykłą, w dniu 23 stycznia 2022 roku, w całym Kościele będzie obchodzona ustanowiona przez papieża Franciszka, Niedziela Słowa Bożego.

6. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Grażynie Chudzik, Alinie i Marlenie Fijałkowskim.

7. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii. Wraz z Siostrami zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam mocy Ducha Świętego na każdy dzień. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz