Rekolekcje: 33 dni podróży ze św. Józefem do Jezusa

Zapraszamy serdecznie do udziału w rekolekcjach „Józef 33”, organizowanych przez Misjonarzy Świętej Rodziny. Rekolekcje odbędą się on-line od 15 lutego 18 marca o 20:30 na Facebookowym profilu facebook.com/rekolekcjeJozef33! Zaproście do udziału również swoich znajomych, by w podróży ze Świętym Józefem do Jezusa nikogo nie zabrakło! 😉

Na kanale Youtube rekolekcji będziemy umieszczali materiał filmowy z transmisji live na FB facebook.com/rekolekcjeJozef33 oraz materiały i filmy, które będą z czasem się pojawiać. Jeżeli chcesz być na bieżąco, koniecznie zasubskrybuj kanał Yt: Rekolekcje Józef33

W uroczystość św. Józefa podczas Mszy Świętej oddamy się Panu Jezusowi przez wstawiennictwo św. Józefa. Patris Corde – ojcowskie serce Opiekuna Jezusa jest także dla nas otwarte. Będziemy spotykać się, aby poznawać na nowo, opisaną przez papieża Franciszka, postać św. Józefa.