Nazaret moim Domem – Akt Zawierzenia Świętej Rodzinie

We wtorek 2 lutego 2021 r. kończymy okres 40-dniowej modlitwy zawierzenia naszych rodzin Świętej Rodzinie z Nazaretu. Zakończenie naszej rodzinnej modlitwy jest następujące:

a) Udział w Mszy świętej w najbliższym Maryjnym Sanktuarium bądź w kościele parafialnym lub w domach on-line w zależności od obostrzeń. 

b) Zapalenie Świecy Gromnicznej, symboliczne wprowadzenie Światła Chrystusa do naszych domów.

c) Zawierzenie naszych rodzin, zgromadzeń i parafii Bożemu Miłosierdziu przez Akt ofiarowania się rodziny Miłosierdziu Bożemu i odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia.

d) Modlitwa za wstawiennictwem Maryi i Patronów o wylanie Ducha Świętego przez odmówienie rodzinnie Hymnu: „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” i pobłogosławienie naszych domów wodą święconą z prośbą, aby Jezus, Maryja i Św. Józef uczynili z naszego domu swój Nazaret.

Dlatego zachęcamy do pobrania PLIKU PDF, na którym znajdziecie AKT ZAWIERZENIA ŚWIĘTEJ RODZINIE jak i HYMN DO DUCHA ŚWIĘTEGO, które zachęcamy, by odmówić 02.02. podczas wieczornej, wspólnej modlitwy rodzinnej.

Plik ten zostanie Wam również jako pamiątka tego wyjątkowego momentu, kiedy zawierzycie swoje rodziny – Świętej Rodzinie, będącej dla nas wzorem do naśladowania.

Plik do pobrania: