1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela „Ad Gentes”. Zbiórka na rzecz misji do puszek będzie przeprowadzona po wszystkich Mszach św. za tydzień.

2. Dziś 9 rocz. wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu św.

3. W sobotę uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Msze św.: Obiszów 1600; Kwielice 1700; Turów 1800.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w Kwielicach w każdy piątek po Mszy św. ok 1730, w Obiszowie w czwartek o godz. 1600, w Turowie w piątek o godz. 1830. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedziele Wielkiego Postu, po Mszy św. o g. 1230

5. W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Rodzinę Dawida i Anny Steców. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (obie grupy) zapraszam na spotkanie miesięczne z naszymi gośćmi, które odbędzie się w sobotę, w salce na plebanii o godz. 1430. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!! 
            Natomiast wieczorem zapraszam chętnych parafian na spotkanie na plebanii o godz. 2000 z Panem Dawidem – polskim Indiana Jones – bohaterem cyklu programów zatytułowanym „Misja skarb”. Więcej informacji o naszych gościach na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebookowym „Misja skarb – serial telewizyjny Fokus TV”. 
            Państwo Stec w niedzielę, podczas każdej Mszy św. podzielą się świadectwem wiary – bliskości Boga w życiu, małżeństwie, rodzinie i biznesie.

6. Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania przypominam o zadaniach do wykonania, termin przysyłania upływa 18.03.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty państwu: Marii, Joannie i Tobiaszowi Skaleckim.

8. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Gość Extra – o. Pio.

9. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz