Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela „Ad Gentes”. Zbiórka na rzecz misji do puszek będzie przeprowadzona po wszystkich Mszach św. za tydzień.

2. Dziś 9 rocz. wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu św.

3. W sobotę uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Msze św.: Obiszów 1600; Kwielice 1700; Turów 1800.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w Kwielicach w każdy piątek po Mszy św. ok 1730, w Obiszowie w czwartek o godz. 1600, w Turowie w piątek o godz. 1830. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedziele Wielkiego Postu, po Mszy św. o g. 1230

5. W przyszłą sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Rodzinę Dawida i Anny Steców. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania (obie grupy) zapraszam na spotkanie miesięczne z naszymi gośćmi, które odbędzie się w sobotę, w salce na plebanii o godz. 1430. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!! 
            Natomiast wieczorem zapraszam chętnych parafian na spotkanie na plebanii o godz. 2000 z Panem Dawidem – polskim Indiana Jones – bohaterem cyklu programów zatytułowanym „Misja skarb”. Więcej informacji o naszych gościach na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebookowym „Misja skarb – serial telewizyjny Fokus TV”. 
            Państwo Stec w niedzielę, podczas każdej Mszy św. podzielą się świadectwem wiary – bliskości Boga w życiu, małżeństwie, rodzinie i biznesie.

6. Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania przypominam o zadaniach do wykonania, termin przysyłania upływa 18.03.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty państwu: Marii, Joannie i Tobiaszowi Skaleckim.

8. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny oraz Gość Extra – o. Pio.

9. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz