1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła.

2. W poniedziałek 18.01 rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. 

3. W czwartek 21.01 – Dzień Babci a w piątek 22.01 – Dzień Dziadka, pamiętamy o modlitwie i życzeniach.

W związku z tym wszystkich Dziadków i Babcie wnuki pragną zaprosić na Mszę Świętą, w niedzielę 24.01, na godz. 12.30 oraz na przygotowaną przez nich niespodziankę.

4. W piątek 22.01 obchodzimy 35 rocznicę śmierci Sługi Bożego Bp. Wilhelma Pluty. Prośmy w naszej modlitwie o Beatyfikację Sługi Bożego.

5. 29 grudnia ubiegłego roku Chorwację nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi. Dlatego niedziela 24.01 będzie w Polsce „Dniem Solidarności z Chorwacją”. W jego ramach po każdej Mszy Św. będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na ten cel. 

6. Za tydzień Kościół Powszechny będzie celebrował niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury osobistej Słowa Bożego.

7. Dziękujemy za posprzątanie Kościoła oraz ofiarę na kwiaty Paniom: Katarzynie i Kindze Giwerskim.

8. Składamy serdeczne wyrazy wdzięczności za wszelkie ofiary złożone na utrzymanie parafii oraz z racji spotkania kolędowego. Wraz z Siostrami zapewniamy o naszej modlitwie i życzymy mocy Ducha Św. i radosnego przeżywania nadchodzącego tygodnia, w pokoju, którego źródłem jest sam Bóg. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz