Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 22 maja

1. Dziś VI Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Nabożeństwa majowe w niedzielę po Mszy św. 1230, a w tygodniu o 1645. W Obiszowie nabożeństwo Majowe z Mszą Św. we wtorek o godz. 1800. Natomiast w Turowie nabożeństwo Majowe z Mszą Św. w czwartek o godz. 1800.

3. W czwartek przypada Dzień Matki – pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.

4. Spotkanie młodzieży klas 8 (drugi rok przygotowań do bierzmowania) w czwartek o 1800 w kaplicy, 
w Turowie. 

5. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego.

6. Również w piątek nasza młodzież, z drugiego roku przygotowania, przyjmie Sakrament Bierzmowania w Sanktuarium Jutrzenki Nadziei w Grodowcu o godz. 1800. Otoczmy szczególną modlitwą i postem naszą młodzież.

7. Dlatego w piątek Msza św. będzie odprawiona w naszym kościele o godz. 1600, a 15 minut wcześniej będzie nabożeństwo majowe.

8. Otyńskie Sanktuarium zaprasza na uroczystość nałożenia nowych koron Maryi Królowej Pokoju w Otyniu, w dniu 29 maja o godz. 13.00. Uroczystość będzie transmitowana przez TVP 3 Gorzów Wlkp.

9. W dniu 30 czerwca o godz.17.00 odbędzie się Msza Św. dziękczynna pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Lityńskiego za blisko 100-letnią posługę Sióstr Jadwiżanek w naszej parafii. W związku z przygotowaniami do uroczystości przedstawiciele rady parafialnej będą w całej parafii zbierać ofiary na ten cel. Minimalna wysokość ofiary 30 zł od rodziny. Za otwarte serce i ofiarność już dziś dziękuję.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.

11. Bardzo dziękuję panu Grzegorzowi Papiernikowi za wykoszenie terenu przy plebani i przy kościele.

12. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

13. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz