Ogłoszenia parafialne na niedzielę 24 października 2021 roku

1. Dziś XXX Niedziela Zwykła. 

2. Dzisiaj niedziela Misyjna, rozpoczynająca tydzień misyjny, taca przeznaczona jest na cele misyjne Kościoła. Dzieci z Ogniska Misyjnego przygotowały przedstawienie i kiermasz. Przedstawienie zostanie wystawione po Mszy św. o godz. 1230. Natomiast dochód z kiermaszu przeznaczony jest misje.

3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 1700, dla dorosłych codziennie od wtorku do soboty o godz. 1700, w niedzielę natomiast o godz. 1215
      W tym roku zapraszam na różaniec dodatkowy na filiach z Mszą św. we wtorek Obiszów o godz. 1815 i w piątek Turów o godz. 1815

4. W czwartek przypada dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów naszych bliskich i naszego cmentarza. Nie wolno nam zapomnieć o uprządkowaniu naszego wnętrza co jest o wiele ważniejsze. Dlatego pamiętając o duchowym przygotowaniu do uroczystości, w tym tygodniu będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi od wtorku do soboty od 1630 oraz podczas modlitwy różańcowej. Gdyż od 1 do 8 listopada, kto z czystym sercem pomodli się za kogoś zmarłego nawiedzając cmentarz lub kościół może uprosić dla jednej duszy codziennie odpust zupełny. Zachęcam również do modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Kartki na wypominki zostały wyłożone na bocznym ołtarzu św. Anny. Wypełnione kartki można składać na tacę.

6. Niestety Kościół w tym tygodniu nie był sprzątany.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz