Ogłoszenia parafialne na niedzielę 27 czerwca 2021 r.

1. Dziś XIII Niedziela Zwykła.

2. W minioną niedzielę gościliśmy p. Ewę Starzyńską świecką misjonarkę z Rwandy. Na misje zebraliśmy 1752 zł, w tym 200 zł ofiara z koła misyjnego. Serdeczne Bóg zapłać.

3. Trwa miesiąc czerwiec.  Do środy potrwają nabożeństwa do NSPJ.

4. W tym tygodniu we wtorek przypada uroczystość Św. Piotra i Pawła. Taca w tym dniu przeznaczona na świętopietrze.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi codziennie pół godz. Przed Mszą św. W piątek odwiedziny chorych od godz. 930. Możliwość spowiedzi od godz. 1600. Zachęcam w sposób szczególny dzieci pierwszokomunijne do kontynuacji 9 pierwszych piątków m-ca. W sobotę czuwanie pierwszosobotnie rozpoczynamy o godz. 1600, następnie Msza św. i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. Czas wakacji to czas odpoczynku. Proszę wszystkich, abyśmy nie zapominali podczas wakacji o relacji z Panem Bogiem.

7. Rozpoczęliśmy remont bramy barokowej. Koszt remontu wg wstępnej wyceny wynosi 155 000. Otrzymaliśmy w z Fundacji „Polska Miedź” 145 000 dofinansowania. Nasz wkład własny do remontu wynosi 10 000 zł. Zebraliśmy do tej pory 6880 zł (koperty +konto). Za wszystkie złożone ofiary serdecznie Bóg zapłać.

8. Spotkania koła misyjnego są zawieszone do odwołania.

9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Iwonie Gorzelańczyk, Joannie Dosiak.

10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

11. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz