Ogłoszenia parafialne na niedziele 7 maja 2023 r.

1.Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. 

2. Nabożeństwa majowe w niedzielę nabożeństwo majowe po Mszy św. 1230, a w tygodniu po Mszy wieczornej.

3. W przyszła niedzielę 14 maja, w naszej parafii będziemy przeżywać I Komunię Świętą dzieci z klasy III o godz. 1100. Do Komunii przystąpi 7 dzieci. Ze względu na I Komunię św. zmianie ulegną godziny Mszy św.: Kwielice 800, Obiszów 930, Kwielice 1100 – I Komunia św. Nie będzie Mszy św. o 1230. Niedzielna Msza Św. w kaplicy, w Turowie będzie odprawiona w sobotę o godz. 1830.

4. W poniedziałek po nabożeństwie majowym próba dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. 13 maja w sobotę zapraszamy na pierwsze Czuwanie Fatimskie do naszego Sanktuarium, które odbywać się będą każdego 13-tego miesiąca do października br. Plan Czuwania: 19.00 Konferencja, 20.00 Różaniec z możliwością spowiedzi, 21.00 Procesja z Figurą Matki Bożej, 21.30 Adoracja, 22.00 Eucharystia. 

6. Dziękuję bardzo za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty paniom: Danucie Strzeleckiej i Urszuli Bała.

7. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W tym tygodniu Msze o godz. 17.00.

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek