1.Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna. 

2. Nabożeństwa majowe w niedzielę po Mszy św. 1230, a w tygodniu po Mszy wieczornej.

3. Trwamy wraz z dziećmi w okresie białego tygodnia.

4. W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego.

5. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i porządek wokół kościoła i plebanii rodzicom dzieci I-wszo komunijnych.

8. Bardzo serdecznie proszę wszystkich tych którzy jeszcze nie uregulowali płatności za cmentarz dokonanie tego w tym tygodniu. Biuro parafialne czynne w środę od 15 do 16. W sobotę wyjątkowo biuro będzie nieczynne. Możliwość załatwienia spraw cmentarnych w tym tygodniu również po Mszach wieczornych. 

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek