Ogłoszenia parafialne na V niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 15.05.2022 r.

1. Dziś V Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

2. Dzisiaj przeżywamy I-wszą rocznicę Komunii Świętej w Kwielicach o godz. 1100.

3. Zbiórka do puszek na pomoc w walce z chorobą nowotworową dla Izy Bagrowskiej wyniosła 1200 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Nabożeństwa majowe w niedzielę po Mszy św. 1230, a w tygodniu o 1645. W tym tygodniu w Obiszowie Mszy św. we wtorek o godz. 1800 NIE BĘDZIE. Natomiast w Turowie nabożeństwo majowe z Mszą Św. w czwartek o godz. 1800.

5. Spotkanie młodzież klas 8 (drugi rok przygotowań do bierzmowania) w piątek o 1645 w Kwielicach,w kościele. 

6. W dniach 1-2 lipca br. odbędzie się, jak każdego roku, Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę. W tym roku już po raz 85. nauczyciele z całej Polski będą pielgrzymować na Jasną Górę. Hasłem pielgrzymki są słowa: ,,Błogosławiona Natalia Tułasiewicz – Patronką Nauczycieli Polskich”.  

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty

8. Bardzo dziękuję Panu Grzegorzowi Papiernikowi za wykoszenie terenu przy plebanii. 

9. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

10. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

11. OBISZÓW: Składam serdeczne podziękowania tym którzy włączyli się w porządkowanie terenu wokół kościoła w Obiszowie Paniom i Panom: Małgorzacie Płomińskiej, Piotrowi Strasburskiemu z synami, Marii i Zbigniewowi Paterkom, Annie i Kazimierzowi Bagrowskim, Edwardowi Krywiel i Artiomowi, Benedyktowi Wdowczykowi, Kamili, Sławomirowi i Nadii Trzcińskim Oraz Danielowi Grębskiemu z synem.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz