Podsumowanie – inne niż wszystkie

Być może zdziwi Was ten tytuł, ale chcieliśmy podsumować Waszą obecność na naszej stronie i na naszym profilu Facebookowym.

Zacznijmy od cytatu:

„Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna” (Iwan Turgiew).

Dla nas Wasza obecność jest ważna, także w mediach społecznościowych czy na naszej stronie. Dzięki tym dwóm nośnikom informacji macie także wgląd do wszystkich informacji na bieżąco. No, to co? Zaczynamy od statystyk związanych ze stroną, która istnieje od 10 września 2020 roku i od tego momentu pokusiliśmy się o zrobienie tych statystyk.

Nasza strona:

Najwięcej wejść było:

Ilość wejść na stronę:

Nowych i ponownych wejść:

Języki:

Kraje, z których wchodzą osoby:

A teraz parafialny FACEBOOK i na początek podział ze względu na płeć:

Najpopularniejsze miejscowości:

Najpopularniejsze kraje:

Zasięg naszego profilu tzn. do jakiej ilości osób docierają nasze treści:

Posty z największą liczbą polubień:

No i najważniejsze: liczba polubień naszego profilu jak i obserwujących:

Jak widzicie po obrazkach sporo Was było na naszej stronie jak i na Facebooku za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Przeglądając dobrze te statystyki można zauważyć jedno. Najwięcej wejść jest na informacje o intencjach i ogłoszeniach parafialnych jak i na wszystkie treści z wydarzeń parafialnych, gdzie są zamieszczone zdjęcia.

Dlatego też w imieniu Księdza Proboszcza pragniemy podziękować Wam za wszystkie wejścia na stronę i naszego Facebooka, za udostępnianie informacji z tych dwóch płaszczyzn medialnych i za Wasze zainteresowanie tym, co się dzieje w życiu parafialnym.