Spotkanie z „Polskim Indiana Jones” i jego rodziną zostaje przeniesione na inny termin

W związku z aktualną sytuacją pandemiczną postanowiliśmy przenieść spotkanie z Anią i Dawidem Stec, którzy mieli gościć w ten weekend, w naszej parafii. Spotkanie to odbędzie się w późniejszym terminie.

Jednocześnie pragniemy przekazać Wam Drodzy Parafianie, że Ania z Dawidem już od tygodnia modlili się za każdego i każdą z Was, prosząc o błogosławieństwo dla Was, Waszych rodzin i całej parafii. Do tej modlitwy w Waszych intencjach zachęcili wielu innych ludzi i prosili, by Wam przekazać, że Pan Bóg wie co robi i że czekają już na spotkanie z Wami.

Datę ich przyjazdu podamy w późniejszym czasie.

Oczywiście nie zmienia się nic w programie sobotniego Dnia Spowiedzi, spotkania z bierzmowanymi jak i sobotniej Mszy Św. Szczegóły w ogłoszeniach parafialnych.

Pamiętajmy o sobie w modlitwach.