Wielki Czwartek w naszej parafii – galeria zdjęć

„Oczyma duszy widzę Jezusa, widzę Apostołów zgromadzonych razem z Nim przy stole. Zatrzymuję wzrok zwłaszcza na Piotrze: zdaje mi się,że widzę go w chwili, gdy wraz z innymi uczniami przygląda się zdumiony gestom Chrystusa, ze wzruszeniem słucha Jego słów, otwiera się— choć ciąży mu brzemię własnej ułomności — na tajemnicę, która zostaje mu zwiastowana i za chwilę się urzeczywistni. Wybierając ludzi takich jak Apostołowie, Chrystus nie miał złudzeń: na takiej właśnie ludzkiej słabości położył sakramentalną pieczęć swojej obecności. (Św. Jan Paweł II)

Także my, podczas Mszy Św. Wieczerzy Pańskiej, mogliśmy przeżyć to, co miało miejsce ponad 2000 lat temu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

« z 2 »