W Nowy Rok, w uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki gościliśmy w naszej parafii dwóch diakonów – Cichych Pracowników Krzyża. Diakon Wojciech Grzegorek i Diakon Apollinaire Domara na każdej Mszy Św. głosili Słowo Boże i opowiedzieli o misji w Kamerunie (Afryka), którą prowadzą Cisi Pracownicy Krzyża.

Cieszymy się bardzo z ich obecności i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże jak i za ich świadectwa. Życzymy im błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi i wszelkich darów Ducha Św., aby ten czas, w którym przygotowują się do przyjęcia święceń kapłańskim był czasem umocnienia i czasem, w którym jeszcze ściślej zjednoczą się z Tym, który ich wezwał na służbę dla Królestwa Bożego.

Pragniemy podziękować też Wam, Drodzy Parafianie za ofiary, które złożyliście na rzecz wspólnoty Cichych Pracowników Krzyża i ich misji w Moudzie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: