Ks. Jacek Golombek – dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych naszej diecezji, odwiedził naszą parafię

9 maja br. gościł u nas ks. Jacek Golombek, który jest Dyrektorem Papieskich Dzieł Misyjnych naszej diecezji. Trwamy w białym tygodniu, podczas którego 9 maja był dla nas Dniem Misyjnym. W czasie tego tygodnia towarzyszy nam, już niebawem błogosławiona Paulina Jarico. Dzieci pierwszokomunijne biorą także udział w akcji Dzieci Komunijne – Dzieciom Misji.

Ks. Jacek podczas Mszy Św. podzielił się z nami swoim świadectwem o tym jak posługiwał w dalekiej Brazylii. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych i ubogacających rzeczy.

We Mszy Św. nie tylko uczestniczyły dzieci pierwszokomunijne, ale także dzieci należące do Ogniska Misyjnego i dorośli należący do Wolontariatu Misyjnego działającego w naszej parafii. Po Mszy Św. na plebani odbyło się spotkanie z naszym gościem.

Dziękujemy wszystkim za obecność a ks. Jackowi życzymy błogosławieństwa Bożego w dalszej posłudze duszpasterskiej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

« z 2 »