1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła. Także dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do osobistej lektury Słowa Życia.

2. W związku z trzęsieniem ziemi w Chorwacji, dzisiaj po każdej Mszy Św. jest przeprowadzona zbiórka na ten cel do puszek.

3. W poniedziałek i wtorek będą się odbywały uroczystości pogrzebowe Biskupów Adama Dyczkowskiego i Antoniego Stankiewicza. Szczegółowy plan uroczystości pogrzebowych został umieszczony w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.
            Również w dniu pogrzebu we wtorek będzie celebrowana Eucharystia w intencji zmarłych Biskupów w Sanktuarium w Grodowcu o godz. 1100.  Po uzgodnieniu z księżmi proboszczami sąsiednich parafii: w Grodowcu z ks. Marcinem i w Grębocicach ks. Wojciechem, zapraszamy tych którzy mogą do udziału we Mszy św. w intencji zmarłych Biskupów, w Sanktuarium w Grodowcu. 

4. Dziękuję za posprzątanie Kościoła Paniom: Agnieszce Sarzyniak oraz Beacie i Weronice Malskim.

5. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

6. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św. 

ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz